Jak wygląda skup nieruchomości – czy warto z nim współpracować

skup nieruchomości 2020

Rynek nieruchomości działa prężnie już od wielu lat, gdzie można sprzedać lub kupić niemalże każdą nieruchomość. Jednak bywają sytuacje, kiedy zależy nam, aby sprzedać swoją nieruchomość w jak najkrótszym czasie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skup nieruchomości, który oferuje odkup nieruchomości. 

Jak działa skup nieruchomości?

Kiedy zachodzi potrzeba szybkiego spieniężenia nieruchomości, warto skorzystać usług skupu nieruchomości. Firma skupuje za gotówkę mieszkania, domy, jak również lokale użytkowe. Wycena nieruchomości jest bezpłatna, a podjęcie decyzji o odkupieniu Państwa nieruchomości następuje natychmiastowo.  

Za pośrednictwem internetu, można łatwo znaleźć interesujący nas skup nieruchomości i skontaktować się z nim za pośrednictwem e -maila, telefonicznie, bądź osobiście w siedzibie firmy. Na podstawie przedstawionego opisu nieruchomości firma podejmuje decyzje o jej zakupie – jeśli jest ona pozytywna, następuje przejście do kolejnego etapu procedury. Firma skupująca nieruchomości wysyła rzeczoznawcę w celu dokonania wyceny, a po akceptacji kwoty pieniężnej przez sprzedającego przechodzi do załatwiania formalności, w tym analizy wszelkiej dokumentacji oraz zatrudnienia kancelarii notarialnej. Gotówka za nieruchomość przelewana jest na konto sprzedającego w kilka dni.

SZYBKI SKUP NIERUCHOMOŚCI

Kiedy potrzebna jest natychmiast gotówka, a masz w planach sprzedaż swojej nieruchomości, nie trać czasu na szukanie potencjalnego klienta, bo tylko strata czasu i energii. Decydując się na szybki skup nieruchomości, masz pewność, że firma gotowa jest odkupić od Ciebie każdą nieruchomość zlokalizowaną na terenie Polski oferując do 80% jej wartości rynkowej. Płacimy gotówką!

Jesteśmy na rynku nieruchomości już od wielu lat, dlatego doskonale znamy rynek oraz wszystkie procedury i koszty z nim związane. Przykładamy wszelkich starań, aby cała realizacja transakcji przebiegła szybko i bezproblemowo. Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną oraz pokrycie kosztów transakcji. 

Jak przebiega procedura szybkiego skupu nieruchomości?

Prowadzony przez nas szybki skup nieruchomości jest miejscem, w którym można w szybki i bezpieczny sposób sprzedać niemal każdą nieruchomość. Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które posiadają nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym lub zadłużone (komornik, hipoteka itp.), jak również z osobami posiadającymi udział w nieruchomości lub spadku, a także właścicieli lokali z dożywotnikiem, lokatorem albo inną służebnością. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami telefonicznie, a nasz rzeczoznawca przyjedzie do Państwa w celu obejrzenia nieruchomości i jej wyceny. Po analizie Klient jeszcze tego samego dnia otrzymuje wycenę, która podlega negocjacji i  wstępną umowę transakcji. Jeśli dojdzie do obustronnego porozumienia, zaakceptowania warunków umowy, jak również po dostarczeniu niezbędnych dokumentów,  umawiamy się z Klientem na podpisanie aktu notarialnego. Cały proces trwa zaledwie kilka dni od pierwszego kontaktu.

SKUP MIESZKAŃ

Szybka i pewna transakcja

Usługa skupu mieszkań jest odpowiedzią na potrzeby osób chcących szybko i bezpiecznie sprzedać swoje mieszkanie. Skup prowadzony przez naszą firmę, chętnie odkupi mieszkania w dowolnym stanie technicznym, również do generalnego remontu. Oprócz tego interesują nas domy, działki i mieszkania objęte hipoteką oraz zajęciem komorniczym, które to lokale i obiekty jest niezwykle trudno sprzedać na wolnym rynku. 

Prowadzony przez nas  skup mieszkań zdaje się być najlepszym, a często jedynym sposobem na pozbycie się danego budynku. Już nie muszą Państwo czekać miesiącami na sprzedaż swojej nieruchomości, wystarczy skorzystać z naszej oferty skupu mieszkań, gdzie zawsze dostosowujemy zasady współpracy do potrzeb Klienta. 

Sprzedaj swoje mieszkanie profesjonalistom

Prowadzony przez nas skup mieszkań to innowacyjna firma, która zdobyła swoje wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości ulepszając proces sprzedaży i kupna mieszkań. Największym naszym atutem jest szybkość i bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. Aby się o tym przekonać, warto się z nami skontaktować poprzez formularz online, a następnie umówić się na spotkanie w mieszkaniu, gdzie zostanie sporządzona wycena oraz wstępna oferta kupna. Jeśli oferta zostanie zaakceptowana, nasza firma zajmie się formalnościami. Finalizacja całej transakcji następuje u notariusza w postaci aktu notarialnego, gdzie następnie zostaje przelana gotówka za sprzedane mieszkanie na Państwa konto. Jest to bardzo dobra forma sprzedaży, w szczególności dla osób, którym zależy na czasie.

Website | + posts

Magda Piechota to doświadczona specjalistka od nieruchomości, która posiada bogate doświadczenie w branży. Zajmuje się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz świadczy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Magda wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego z klientów oraz indywidualnym podejściem do każdej transakcji.

Jej wiedza i umiejętności w zakresie rynku nieruchomości pozwalają na skuteczne negocjacje i osiąganie korzystnych warunków dla swoich klientów. Magda jest znana ze swojego zaangażowania i elastyczności w działaniu, dzięki czemu zawsze potrafi dostosować się do potrzeb i wymagań klienta.

Jako specjalistka od nieruchomości, Magda stale się rozwija i doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jej pasją jest pomaganie ludziom w znalezieniu idealnego domu lub lokalu oraz w zarządzaniu ich nieruchomościami.

Magda Piechota

Magda Piechota to doświadczona specjalistka od nieruchomości, która posiada bogate doświadczenie w branży. Zajmuje się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz świadczy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Magda wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego z klientów oraz indywidualnym podejściem do każdej transakcji. Jej wiedza i umiejętności w zakresie rynku nieruchomości pozwalają na skuteczne negocjacje i osiąganie korzystnych warunków dla swoich klientów. Magda jest znana ze swojego zaangażowania i elastyczności w działaniu, dzięki czemu zawsze potrafi dostosować się do potrzeb i wymagań klienta. Jako specjalistka od nieruchomości, Magda stale się rozwija i doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jej pasją jest pomaganie ludziom w znalezieniu idealnego domu lub lokalu oraz w zarządzaniu ich nieruchomościami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *