SZYBKI SKUP NIERUCHOMOŚCI Błyskawiczna transakcja, gotówka od ręki

skup-nieruchomosci-szybka-sprzedaz

Osoby, które posiadają nieruchomość i potrzebują szybkiej gotówki, mogą liczyć na wsparcie ze strony szybkiego skupu nieruchomości. Podstawową zaletą skupu jest brak skomplikowanych formalności oraz szybka decyzja dotycząca zakupu. Sprawdź czy warto skorzystać z naszej oferty.

Szybki skup nieruchomości jest firmą, która prowadzi skup mieszkań, domów, działek lub lokali usługowych. Cała transakcja przeprowadzana jest szybko, co działa na korzyść sprzedających. Pieniądze za nieruchomość otrzymują Państwo w ciągu kilku dni od podpisania umowy sprzedaży. Kwota wypłacana jest jednorazowo, co również stanowi spory plus. Opisywana oferta wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem dla tych, którzy relatywnie długo nie mogą sprzedać nieruchomości lub cenią sobie oszczędność czasu i formalności.

Jakie są warunki współpracy?

Decydując się na szybki skup nieruchomości, mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa oraz współpracy na jasnych warunkach. Wniosek można złożyć drogą elektroniczną, co jest bardzo wygodne. Po konsultacji z ekspertem można przystąpić do wyceny mienia, a także ustalenia zasad umowy. Kiedy zostanie przygotowana ostateczna wersja umowy, może ona zostać podpisana u notariusza. Im szybciej załatwimy wszelkie formalności, tym szybciej zostanie wypłacona nam gotówka. 

Należy liczyć się z tym, że za możliwość szybkiej sprzedaży mieszkania, domu bądź innej nieruchomości firma płaci do 80% wartości rynkowej nieruchomości. Mogłoby się wydawać, że skorzystanie z usług skupu nie jest zbyt opłacalne. Pamiętajmy jednak, że w wielu przypadkach sprzedaż nieruchomości jest bardzo złożona. Niektórzy od kilku lat bezskutecznie próbują sprzedać mieszkanie lub dom – a może im się to udać od ręki w szybkim skupie nieruchomości.

SKUP NIERUCHOMOŚCI – gwarancja szybkiej gotówki

Jeśli z różnych względów musisz szybko sprzedać swoje mieszkanie, dom lub działkę i nie chcesz długo czekać na potencjalnego klienta, oferta skupu nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem. Skup oferuje natychmiastową gotówkę w maksymalnie krótkim czasie. Możesz czekać lata, nieruchomość spadnie na wartości – alternatywnie, możemy dojść do kompromisu cenowego, my kupimy nieruchomość, a Ty dostaniesz pieniądze do ręki w ciągu 24 godzin.

Firma prowadząca skup nieruchomości na samym początku musi ustalić rynkową cenę nieruchomości, a nasi specjaliści równolegle sprawdzą stan prawny nieruchomości. W przypadku, kiedy okaże się on niejasny albo skomplikowany dokładamy wszelkich starań by go uregulować na korzyść naszego Klienta. Dzięki temu każdy może szybko i wygodnie sprzedać dom, działkę, mieszkanie albo inne nieruchomości i rozwiązać swoje problemy finansowe tak, jak w ubiegłych latach uczyniły dziesiątki naszych Klientów w całej Polsce.

W następnej kolejności jest czas na ustalenie warunków zapłaty ceny między firmą skupującą mieszkanie, a sprzedającym. Skup zapłaci do 80% wartości rynkowej nieruchomości, ponieważ jest to cena błyskawicznej sprzedaży. Firma musi później na nabytej od nas nieruchomości także coś zarobić, nie ma pewności czy mieszkanie uda się sprzedać po trzech miesiącach, czy po trzech latach. W związku z tym całkowicie logiczne jest, że prowizja musi być odpowiednio wysoka.

Po akceptacji warunków, zawieramy umowę wstępną, a następnie wybieramy się do notariusza, by podpisać oficjalną umowę. Na koniec otrzymamy pieniądze w gotówce bądź trafią na wskazane konto bankowe.

Warto przeczytać Szybka sprzedaż mieszkania w Warszawie

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, które jest zadłużone, obciążone niejasną sytuacją prawną lub najzwyczajniej mało atrakcyjne dla potencjalnych klientów i zależy Ci na czasie – nie zwlekaj z decyzją. Prowadzony przez nas skup mieszkań pomoże Ci szybko i za gotówkę sprzedać nieruchomość zajmując się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, dlatego zdajemy sobie sprawę z faktu, jak trudno jest sprzedać mieszkanie za dobre pieniądze, tym bardziej, kiedy ma  niejasną sytuację prawną, albo nie jest w idealnym stanie.

Bezpieczeństwo transakcji oraz szybkość obsługi

Bezpieczeństwo każdej transakcji związanej ze sprzedażą mieszkania jest dla nas priorytetem. Oferujemy szybkość w załatwieniu formalności i przeprowadzenia transakcji oraz natychmiastową bo nie przekraczającą 24 godzin płatność gotówką lub przelewem na wskazane konto. Kiedy klientowi zależy na czasie i uzyskaniu jak najlepszej ceny, dokładamy wszelkich starań, aby  sprzedaż mieszkania opłacała się właśnie z nami.

Nasza wiedza oraz znajomość przepisów regulujących sprzedaż mieszkań pozwala nam pomóc przy oddłużaniu nieruchomości. Co więcej, kupujemy też domy i mieszkania wymagające remontu. Prowadzony skup mieszkań  odbywa się dzięki specjalistom w dziedzinie nieruchomości i współpracy z kancelariami prawnymi oraz ekspertami finansowymi. Naszym atutem jest  niezawodność proponowanych rozwiązań, szybkość działania i dobre podejście do każdej sprawy. Na rynku nieruchomości mamy opinię firmy, z którą można się zawsze dogadać.

Website | + posts

Magda Piechota to doświadczona specjalistka od nieruchomości, która posiada bogate doświadczenie w branży. Zajmuje się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz świadczy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Magda wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego z klientów oraz indywidualnym podejściem do każdej transakcji.

Jej wiedza i umiejętności w zakresie rynku nieruchomości pozwalają na skuteczne negocjacje i osiąganie korzystnych warunków dla swoich klientów. Magda jest znana ze swojego zaangażowania i elastyczności w działaniu, dzięki czemu zawsze potrafi dostosować się do potrzeb i wymagań klienta.

Jako specjalistka od nieruchomości, Magda stale się rozwija i doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jej pasją jest pomaganie ludziom w znalezieniu idealnego domu lub lokalu oraz w zarządzaniu ich nieruchomościami.

Magda Piechota

Magda Piechota to doświadczona specjalistka od nieruchomości, która posiada bogate doświadczenie w branży. Zajmuje się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz świadczy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Magda wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego z klientów oraz indywidualnym podejściem do każdej transakcji. Jej wiedza i umiejętności w zakresie rynku nieruchomości pozwalają na skuteczne negocjacje i osiąganie korzystnych warunków dla swoich klientów. Magda jest znana ze swojego zaangażowania i elastyczności w działaniu, dzięki czemu zawsze potrafi dostosować się do potrzeb i wymagań klienta. Jako specjalistka od nieruchomości, Magda stale się rozwija i doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jej pasją jest pomaganie ludziom w znalezieniu idealnego domu lub lokalu oraz w zarządzaniu ich nieruchomościami.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Sabina56 pisze:

    Jakie skupy nieruchomości polecacie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *